Team IKC

 
 

Karin Goverde 
Directeur


k.goverde@borgesius.net
 

Sandra Bosmans 
Groep 1-2  Leerkracht, stagecoach, leesspecialist,
IB-er en vertrouwenspersoon s.bosmans@borgesius.net
 

Marja van Geel - Hazen  
Groep 1-2 Leerkracht en specialist jonge kind 


m.vangeel@borgesius.net

 

Simone Dingenouts                 
Groep 3-4 Leerkrach
t            

                              
s.dingenouts@borgesius.net

 

Denise Polderman
Groep 5-6 Leerkracht



  d.polderman@borgesius.net

Danielle Dekkers
Groep 7-8 Leerkracht en taalspecialist  


d.dekkers@borgesius.net
    
Kelly Willemen
Groep Leerkracht


@borgesius.net
                                                       

Doka van Toledo
Onderwijsassistent

d.vantoledo@borgesius.net
 
 

David van Viegen
Onderwijsassistent   


d.vanviegen@borgesius.net

Anoushka Merkx         
Groep 7-8 Leerkracht


a.Merkx@borgesius.net

 

Anton van Dam                     
Conciërge en administratie


a.vandam@borgesius.net

Manon Vermeulen
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu

 

Mirjam den Hollander
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu
 

Petra Janssen
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu

 

Farida Fatih
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu

 

Mariska Bakx - Jansen
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu

Desirée den Boer
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu

 

Eva Onnink
Pedagogisch medewerker
KDV en BSO de Dwergjes

Noordhoek@dedwergjes.eu