Team

 

Nicole Roeken     
Directeur 


n.roeken@borgesius.net

Kitty Heck 
IB-er 



k.heck@borgesius.net

Marja van Geel -Hazen  
Groep 1-2 Leerkracht en specialist jonge kind   
  
         
m.vangeel@borgesius.net

Annette van de Vossenberg
Groep 1-2 Leerkracht


a.vandevossenberg@borgesius.net

Simone Dingenouts                  Groep 3-4 Leerkracht   

                                                   

         
s.dingenouts@borgesius.net

Bart Verschuuren 
Groep 5-6  Leerkracht,
MT-lid, ICT, rekenspecialist 

en vertrouwenspersoon    

 
 
b.verschuuren@borgesius.net

Sandra Bosmans 
Groep 5-6 
Leerkracht, stagecoach, leesspecialist en vertrouwenspersoon

s.bosmans@borgesius.net
Daniëlle Dekker
Groep 7-8 Leerkracht en taalspecialist 
   

              


d.dekkers@borgesius.net
   




Anton van Dam                            Conciërge                                                                   a.vandam@borgesius.net

Anoushka Merkx                              Leerkracht/zij-instroom     
                                  
a.merkx@borgesius.net

David van Viegen                        Onderwijsassistent   
                                             
d.vanviegen@borgesius.net